Ferrum Wodecki
slider 1slider 2slider 3

Ferrum-Wodecki – producent grzejników żeliwnych i aluminiowych

Witamy na naszej stronie!

Naszą firmę tworzą dwie odlewnie: żeliwa szarego i ciśnieniowa odlewnia aluminium. Szeroka gama produktów oraz zaplecze inżynieryjno-techniczne i technologiczne czyni z nas partnera godnego Waszego zaufania. Odlewnia Ferrum-Wodecki to rodzinna firma prywatna. Początkiem firmy była działalność rzemieślniczo-odlewnicza rozpoczęta w roku 1983 przez Józefa Wodeckiego. Z każdym kolejnym rokiem trafne inwestycje owocowały progresywnym rozwojem firmy.

Grzejniki żeliwne i aluminiowe

Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się produkcją grzejników żeliwnych typu T-1 i TA-1 oraz grzejników aluminiowych, wykorzystując w tym celu nowoczesne linie technologiczne.

Włazy kanałowe

W zakresie naszej działalności mieści się wykonawstwo szeregu innych produktów aluminiowych i żeliwnych. Produkujemy między innymi włazy kanałowe, przeznaczone do przykrywania podziemnych studzienek kontrolnych. W naszym asortymencie są dostępne: właz żeliwny 600 klasa A i właz żeliwny 500 klasa A.

Meble ogrodowe żeliwne

Uzupełnieniem oferty sprzedażowej są nogi aluminiowe i nogi żeliwne przeznaczone do mebli ogrodowych. Zapewniamy duży wybór ozdobnych nóg do ławek oraz nóg do stolików ogrodowych. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia dokładnych informacji.


więcej
Odlewnia Ferrum-Wodecki Sp. J.
ul. Kolejowa 11A,
26-200 Końskie
NIP: 658 00 01 337
Regon: 290889201

Projekt i realizacja: rosso.pl