Meble ogrodowe do kawiarni

Kategoria: Blog

noga aluminiowa do ławki

Wielu właścicieli kawiarni, lodziarni czy innych punktów gastronomicznych w malowniczych miejscach zastanawia się, jakie meble zamówić do swojego letniego ogródka. Meble muszą być oczywiście solidne, aby klienci mogli komfortowo zjeść zamówiony deser czy wygodnie rozkoszować się aromatyczna kawą. Meble oczywiście powinny być też ładne, by kusiły klientów do spoczęcia właśnie w naszym lokalu, a nie u konkurencji. Na co warto zwrócić uwagę?

Meble żeliwne

Właściciele lokali gastronomicznych, którzy zawsze przy zakupach kierują się jakością towaru, najczęściej decydują się na aluminiowe lub żeliwne meble ogrodowe. Po prostu chcą kupić solidny produkt, który przetrwa lata i w nienaruszonym stanie będzie służył ich klientom. Żeliwne meble są naprawdę mocne, wytrzymają wizyty klientów z widoczną nadwagą, a także skaczące po nich dzieci. Mogą stać na zewnątrz nawet podczas deszczowej pogody, a  i tak nie będą wtedy niszczały. Meble żeliwne zamówione u dobrego producenta są po prostu ładne. Artystycznie powyginane łuki, zdobienia i ażurowe kompozycje kuszą oczy i wzbudzają zachwyt nad precyzją ich wykonania. Właściciele lokali gastronomicznych wiedzą doskonale, że klienci jedzą też oczami. Dlatego kompozycja dania na talerzu jest taka ważna. Niemniej ważne jest właśnie miłe dla oka urządzenie ogródka.

Pory roku

Meble żeliwne mogą kusić jeszcze bardziej. W lecie wystarczy położyć na niech miękkie poduchy do siedzenia, aby klienci nie mogli wręcz się od nich oderwać. Jesienią i wiosną świetnym chwytem marketingowym jest przerzucenie przez oparcia koców. Klienci, którzy zasiedzą się aż do chłodnego wieczora w każdej chwili mogą po nie sięgnąć, aby nie musieć rezygnować ze spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Zimą natomiast kilka stolików i ławek można postawić przed lokalem bez żadnych tekstyliów, lub w ciągu dnia kłaść na siedziska koce. Klienci którzy będą chcieli chwilę odpocząć raczej i tak wejdą do środka lokalu, a ci którzy przysiądą na zewnątrz zrobią to tylko na chwilę, gdyż dyskomfort będzie sprawiała im panująca na zewnątrz temperatura.